+48 573 218 198 Obsługujemy zamówienia:  9 - 17
Waluta
Język

Wysyłka i zwroty

Wysyłka

 1. Wysyłkę zamówionego towaru realizujemy za pomocą najpopularniejszych firm kurierskich takich jak DHL, UPS, FEDEX, DPD, GLS oraz Poczta Polska.
 2. W przypadku gdy Klient preferuje inny sposób dostawy niż jest możliwy na sklepie, należy się skontaktować z nami w celu ustalenia szczegółów.
 3. Czas dostawy w większości przypadków wynosi do 48h w dni robocze. Jeśli w tym czasie występuje święto, weekend itp. okoliczności czas dostawy może się wydłużyć.
 4. Koszty dostawy są wyświetlane automatycznie podczas składania zamówienia na sklepie i zależne są od wybranego sposobu dostawy i płatności oraz wagi czy rozmiarów części z złożonego zamówienia.

Zwroty

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego na stronie www.4japancars.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
 2. Przed dokonaniem zwrotu należy się skontaktować z nami w celu ustalenia szczegółów.
 3. Zwracany produkt musi być kompletny
 4. Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użycia, nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Dotyczy to również oryginalnego opakowania.
 5. Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować wraz z kopią dokumentu zakupu i odesłać na adres naszej firmy na swój koszt. Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem

Dlatego

  Metody wysyłki:

  Metody Płatności: